Poduszki z gryką

Ekologiczne poduszki z wypełnieniem z gryki

Nasze ekologiczne poduszki do spania wypełnione łuską gryki to opcja doskonała dla osób, które stawiają na produkty:

  • Wysokiej jakości, którą potwierdza certyfikat
  • Pozwalające na długotrwałe użytkowanie
  • Stworzone z myślą o komforcie
  • Pozytywnie wpływające na stan zdrowia

Poduszki z wypełnieniem z gryki wykonane są z mocnej, zmiękczanej, surowej 100% bawełny tkanej splotem typu Panama z lub 100% lnu. Len, z którego szyjemy poduszki z  ekologicznym wypełnieniem również zostaje zmiękczony!

Nasze poduszki wypełnione gryką dostępne są w dwóch kolorach:

  • ciepłej bieli
  • naturalnym beżowym

Z wyglądu prany len jest bardzo surowy, szorstki, na którym widoczne są liczne supełki i zgrubienia, a przy tym tkanina jest miła i przyjemna w dotyku.

Poduszki z łuską gryki | KM Design

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Naturalne poduszki wypełnione gryką na dobry sen

Tworzone przez nas poduszki wypełnione gryką posiadają wiele, unikalnych zalet. Ich pozytywny wpływ na środowisko naturalne jest nieoceniony, jednak przede wszystkim poprawiają komfort i higienę snu. Dzięki ekologicznemu wypełnieniu poduszki z gryką nie ubijają się ani nie tracą swojej obojętności! Dopasują się do kształtu szyi oraz głowy, dzięki czemu podpierają kręgosłup w linii prostej. Odpowiednie podparcie niweluje potencjalne przeciążanie. Zabiega także bólom głowy, szyi czy karku. Korzystając z naszych ekologicznych poduszek do spania, możesz raz na zawsze zapomnieć o bólu pleców! Dodatkowo, wsparcie kręgosłupa, jakie dają nasze poduszki, zabiega powstawaniu skoliozy, a elastyczność łuski gryki sprawia, że oferowane przez nas ekologiczne poduszki do spania, idealnie dopasowują się do pozycji leżącego i nie powodują stałych nacisków. Wypełnienie z gryki zapewnia delikatny masaż głowy i szyi, redukując uczucie stresu i zmęczenia. Śpiąc na naszych poduszkach z wypełnieniem z gryki minimalizujesz ryzyko zaburzeń snu.

Antyalergiczne, ekologiczne wypełnienie poduszek

Poduszki z wypełnieniem z gryki są szczególnie polecane alergikom i osobom chorującym na astmę. Łuska gryki bowiem zawiera taniny uniemożliwiającej rozwój roztoczy, dzięki czemu jest antyalergiczna. Sama łuska nie stanowi schronienia dla pasożytów z uwagi na brak w swojej budowie substancji odżywczych. Dzięki swoim unikalnym kształtom przypominającym małe piramidy, łuski z gryki umożliwiają dobry przepływ powietrza. To właśnie dlatego poduszki wypełnione gryką zapobiegają nadmiernemu poceniu się skóry głowy. Gryka również absorbuje temperaturę otoczenia, a więc jest ciepła w zimie i chłodna latem. Zamek błyskawiczny, dodawany do naszych ekologicznych poduszek, umożliwia dopasowanie ilość wypełnienia gryki do własnych potrzeb oraz sprawia, że poduszki można bez problemu odświeżyć i wyprać powłoczkę.